W ostatnim czasie na rynku dostępny jest susz stewii o bardzo zróżnicowanej jakości , także taki którego smak potrafi do stewii zniechęcić.
Warto także wiedzieć jak odróżnić dobry susz stewii od niskiej jakości suszu produkowanego przemysłowo.
Aby umożliwić Państwu zapoznanie się z walorami smakowymi stewii elitarych odmian z mojej uprawy, która jak sądzę nie ma sobie równych pośród produktów importowanych oferuję próbkę suszu. Pochodzi ona z własnej uprawy i dzięki niej mogą Państwo sprawdzić osobiście jak smakuje stewia ( jak powinna smakować dobra stewia). Jest to także istotne jeśli stewia będzie używana dla dzieci ze wskazań medycznych aby przekonać się czy będzie ona akceptowana przez małego Pacjenta przed złożeniem zamówienia na susz
Praktycznie dokładnie taki sam susz mogą Państwo otrzymać podejmując się uprawy stewii we własnym ogródku. Należy podkreślić że stewia uprawiana w klimacie Polski praktycznie zawsze będzie słodsza od tej rosnącej w krajach strefy tropikalnej (dzieki długości dnia w lecie oraz sezonowi wegetacyjnemu trwającemu aż 120 dni podczas kiedy w krajach o cieplejszym klimacie jest zbierana co 60 dni i czas ten nie jest dostateczny to zgromadzenia znacznej zawartości stewiozydów)
W celu zamówienia  próbki proszę wypełnić formularz zamówienia
Koszt próbki wraz z wysyłką to 5 zł (płatne na konto uwidocznione po prawej stronie strony, tytułem wpłaty proszę wpisać "próbka").

Zastrzegam jednocześnie, że wysyłam ograniczoną liczbę próbek - jeśli nie będę mógł wysłać poinformuje mailem.